Warning: html_entity_decode(): charset `' not supported, assuming utf-8 in /home/www/spelos/visual-php-core/enterprise_1_7_9_744/opt/functions.parse.php on line 1 Warning: html_entity_decode(): charset `1' not supported, assuming utf-8 in /home/www/spelos/visual-php-core/enterprise_1_7_9_744/opt/functions.parse.php on line 1 SPELOS - Sdružení provozovatelů centrálních loterních systémů - Pro média - Reakce na informace v médiích

Nelegální provozovatele loterií odhalili také reportéři České televize

01. 02. 2013

Sdružení SPELOS upozornilo média na nelegální provoz loterií občanským sdružením Život je hrou. Toto sdružení působí po celé republice a v současné době už má přibližně stovku provozoven. Česká televize místa, kde občanské sdružení nabízí lidem své služby, navštívila a o jeho protizákonném působení informovala své diváky v hlavním zpravodajském pořadu Události, komentáře a v publicistické relaci Ekonomika 24 (viz videa níže).

Flash Media Player
 

Flash Media Player

<<< zpět

O nás

Jsme největším profesním sdružením loterních společností v ČR. Usilujeme o maximální transparentnost loterního průmyslu jako legálního podnikatelského odvětví. Nabízíme seriózní diskusi, postavenou na argumentech, nikoliv populistických fikcích.

Petice

Provozovatelé loterií a zaměstnanci loterního průmyslu bojují peticí proti nelegálnímu provozu loterií po internetu a především daňovým únikům. Tímto krokem současně chtějí omezit poškozování českých provozovatelů loterních her.

Ke stažení zde

Jak regulovat

Speciální příručka pro obce a města. Doporučení, jak účinně, zákonně a transparentně regulovat loterie pomocí vyhlášek.

Příručka Jak regulovat loterie
Ke stažení zde

Propouštění

Loterní průmysl dává v ČR práci více než 60 000 lidí. Ti všichni by v případě loterní prohibice přišli o zdroj obživy.

Mapa nezaměstnanosti
Ke stažení zde

Loterní daně

Loterní průmysl odvedl za uplynulý rok jen formou loterní daně do veřejných rozpočtů 8,1 mld. Kč. Obce a města z této částky obdržely 5,5 mld., stát pak 2,6 mld. Kč. Herní průmysl je tak jedním z nejvýznamnějších přispěvatelů do veřejných rozpočtů.

Kontakt

SPELOS
Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

e-mail: moc.soleps@soleps

SEKCE PRO ČLENY