Warning: html_entity_decode(): charset `poLast,name=menu,menuType=vertical,menuExpandTopLevel=false,menuExpandType=mouseover,menuExpandPosition=right,menuItemTextAlign=left,menuItemVerticalAlign=center,menuItemWidth=203px,menuItemHeight=32px,menuItemBackImage=/layout/design/menu-back.png,menuItemOverBackImage=/layout/design/menu-back-a.png,menuItemBackImagePosition=left top,menuItemBackImageOverride=true,menuItemFontStyle=normal,menuItemFontWeight=normal,menuItemFontSize=15px,menuItemFontFamily=Tahoma,menuItemFontColor=#FFFFFF,menuItemOverFontColor=#000000,menuItemInnerPaddingLeft=28px,menuItemSeparatorImage=/layout/design/menu-sep.png,menuItemSeparatorImageWidth=203px,menuItemSeparatorImageHeight=1px,subMenuType=vertical,displaySubMenu=true,subMenuPosX=-413px,subMenuShowPause=100,subMenuHidePause=1000,subMenuExpandType=mouseover,subMenuExpandPosition=right,subMenuItemTextAlign=right,subMenuItemWidth=210px,subMenuItemHeight=24px,subMenuItemBackImage=/layout/design/submenu-back.png,subMenuItemOverBackImage=/layout/desi in /home/www/spelos/visual-php-core/enterprise_1_7_9_744/opt/functions.parse.php on line 1 SPELOS - Sdružení provozovatelů centrálních loterních systémů - O nás - Zakládající dokumenty

Dokumenty

Sdružení SPELOS bylo založeno zakládací smlouvou podepsanou zakladateli dne 9. března 2010. Jeho činnost se řídí Stanovami zájmového sdružení právnických osob SPELOS.

Členové sdružení vytvořili a plně dodržují Prohlášení o společenské odpovědnosti, Etický kodex včetně pravidel bezpečného hraní.

Soubory ke stažení

O nás

Jsme největším profesním sdružením loterních společností v ČR. Usilujeme o maximální transparentnost loterního průmyslu jako legálního podnikatelského odvětví. Nabízíme seriózní diskusi, postavenou na argumentech, nikoliv populistických fikcích.

Petice

Provozovatelé loterií a zaměstnanci loterního průmyslu bojují peticí proti nelegálnímu provozu loterií po internetu a především daňovým únikům. Tímto krokem současně chtějí omezit poškozování českých provozovatelů loterních her.

Ke stažení zde

Jak regulovat

Speciální příručka pro obce a města. Doporučení, jak účinně, zákonně a transparentně regulovat loterie pomocí vyhlášek.

Příručka Jak regulovat loterie
Ke stažení zde

Propouštění

Loterní průmysl dává v ČR práci více než 60 000 lidí. Ti všichni by v případě loterní prohibice přišli o zdroj obživy.

Mapa nezaměstnanosti
Ke stažení zde

Loterní daně

Loterní průmysl odvedl za uplynulý rok jen formou loterní daně do veřejných rozpočtů 8,1 mld. Kč. Obce a města z této částky obdržely 5,5 mld., stát pak 2,6 mld. Kč. Herní průmysl je tak jedním z nejvýznamnějších přispěvatelů do veřejných rozpočtů.

Kontakt

SPELOS
Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

e-mail: moc.soleps@soleps

SEKCE PRO ČLENY