Provozovatelé míří na besedu o loteriích do Plzně

15. 04. 2014

Zástupci loterního průmyslu se dnes zúčastní další veřejné debaty na téma regulace loterií. Ta se koná v 18.00, v plzeňském kulturním domě Peklo.

Za provozovatele se zde o své argumenty, stanoviska a mezinárodní zkušenosti podělí s dalšími řečníky a veřejností výkonný ředitel sdružení SPELOS, Ing. Petr Vrzáň a Miroslav Valenta ze skupiny SYNOT.

"Podobných akcí se účastníme pravidelně. Chceme totiž, aby byly podobné diskuze objektivní a nechyběla zde stanoviska provozovatelů, kteří v České republice zaměstnávají desetitisíce osob a odvádějí miliardy do státního rozpočtu," dodal Petr Vrzáň.

<<< zpět

O nás

Jsme největším profesním sdružením loterních společností v ČR. Usilujeme o maximální transparentnost loterního průmyslu jako legálního podnikatelského odvětví. Nabízíme seriózní diskusi, postavenou na argumentech, nikoliv populistických fikcích.

Petice

Provozovatelé loterií a zaměstnanci loterního průmyslu bojují peticí proti nelegálnímu provozu loterií po internetu a především daňovým únikům. Tímto krokem současně chtějí omezit poškozování českých provozovatelů loterních her.

Ke stažení zde

Jak regulovat

Speciální příručka pro obce a města. Doporučení, jak účinně, zákonně a transparentně regulovat loterie pomocí vyhlášek.

Příručka Jak regulovat loterie
Ke stažení zde

Propouštění

Loterní průmysl dává v ČR práci více než 60 000 lidí. Ti všichni by v případě loterní prohibice přišli o zdroj obživy.

Mapa nezaměstnanosti
Ke stažení zde

Loterní daně

Loterní průmysl odvedl za uplynulý rok jen formou loterní daně do veřejných rozpočtů 8,1 mld. Kč. Obce a města z této částky obdržely 5,5 mld., stát pak 2,6 mld. Kč. Herní průmysl je tak jedním z nejvýznamnějších přispěvatelů do veřejných rozpočtů.

Kontakt

SPELOS
Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

e-mail: moc.soleps@soleps

SEKCE PRO ČLENY