Ve Františkových Lázních platí: „Kdo umí, ten umí“

04. 09. 2012

SPELOS kritizuje františkolázeňského starostu Ivo Mlátilíka pro jeho dlouhodobé a svérázné tažení proti legálním zástupcům herního průmyslu, ale i pro jeho způsob regulace provozu loterií a jiných podobných her v duchu monopolu jednoho vyvoleného provozovatele, popírající principy hospodářské soutěže.

Zdá se, že pan starosta je přítelem nekonvenčních postupů nejenom v herním průmyslu, a že v jeho kritice nezůstáváme osamoceni. Přiložené odkazy na již zveřejněné informace to jenom dokládají…

Tenisté nabídli o několik tisíc méně, musí proto odejít z kurtů

 a

Jednatelkou Františkolázeňské výtopny zřejmě bude neteř starosty


<<< zpět

O nás

Jsme největším profesním sdružením loterních společností v ČR. Usilujeme o maximální transparentnost loterního průmyslu jako legálního podnikatelského odvětví. Nabízíme seriózní diskusi, postavenou na argumentech, nikoliv populistických fikcích.

Petice

Provozovatelé loterií a zaměstnanci loterního průmyslu bojují peticí proti nelegálnímu provozu loterií po internetu a především daňovým únikům. Tímto krokem současně chtějí omezit poškozování českých provozovatelů loterních her.

Ke stažení zde

Jak regulovat

Speciální příručka pro obce a města. Doporučení, jak účinně, zákonně a transparentně regulovat loterie pomocí vyhlášek.

Příručka Jak regulovat loterie
Ke stažení zde

Propouštění

Loterní průmysl dává v ČR práci více než 60 000 lidí. Ti všichni by v případě loterní prohibice přišli o zdroj obživy.

Mapa nezaměstnanosti
Ke stažení zde

Loterní daně

Loterní průmysl odvedl za uplynulý rok jen formou loterní daně do veřejných rozpočtů 8,1 mld. Kč. Obce a města z této částky obdržely 5,5 mld., stát pak 2,6 mld. Kč. Herní průmysl je tak jedním z nejvýznamnějších přispěvatelů do veřejných rozpočtů.

Kontakt

SPELOS
Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

e-mail: moc.soleps@soleps

SEKCE PRO ČLENY